Ghidul turistic Best of Transilvania – exemplare gratuite

31
Aug
2017

Bestof TransilvaniaBernhard Moestl, fotograf, scriitor și speaker austriac, ce locuiește în Brasov de șapte ani, este redactor sef al revistelor și siturilor Best of Transilvania și Best of Brașov. El ne-a vizitat la sediu cu propunerea de a colabora pentru distribuirea ghidului turistic “Best of Transilvania” la târgurile și evenimentele la care participă ANAT și membrii săi.

Ghidul turistic Best of Transilvania promovează obiectivele turistice din zona Transilvaniei, apare în trei ediții, în română, germană și engleză și este distribuit gratuit pentru public.

Membrii ANAT care au rute turistice în Transilvania și doresc să folosească Ghidul turistic Best of Transilvania pentru promovarea acestora, ne pot scrie solicitând mostre și exemplare gratuite, indicând numărul de exemplare dorite și locul unde vor fi distribuite (la standul propriu la târgurile de turism din țară sau din străinătate sau la punctele proprii de vânzare).

 


Secretar General

Răspunde