Documente

Liviu Moraru – secretar general, email liviu.moraru@anat.ro, mobil 0749090030,

Olimpia Filip – director economic, email olimpia.filip@anat.ro, mobil 0749050590

Oleg Pelivan – consilier juridic, email oleg.pelivan@anat.ro, mobil 0749050584

Cosmin Constantinescu – consilier juridic, email cosmin.constantinescu@anat.ro, mobil 0749050585

Mihaela Vidovici – consilier târguri, email mihaela.vidovici@anat.ro, mobil 0749050591

Edyt Urban – consilier Calatorii de Afaceri / MICE, email edyt.urban@anat.ro, mobil 0749050581

Mihaela Ion – secretara , email office@anat.ro, mobil 0749050583

Gabriela Peșeț – consilier comunicare, email gabriela.peset@anat.ro, mobil 0747295274

Ana Smădeanu – consilier comunicare, email ana.smadeanu@anat.ro, mobil 0721.671.751